اجرای سایبان خودرو- اجرای پارکینگ خودرو- سوله سبک- سازه سبک- سازه سیلندری -ساخت پارکینگ خودرو- ساخت سایبان خودرو- پارکینگ -سایبان خودرو-پارکینگ پیش ساخته- پارکینگ خودرو-اجرای سایبان- اجرای پارکینگ- ساخت سایبان- ساخت پارکینگ

 1. یو پی وی سی upvc

  یو پی وی سی upvc
 2. ساخت پارکینگ

  ساخت پارکینگ
 3. ساخت سایبان و سقف

  ساخت سایبان و سقف
 4. سازه های صنعتی

  سازه های صنعتی

اجرای سایبان خودرو- اجرای پارکینگ خودرو- سوله سبک- سازه سبک- سازه سیلندری -ساخت پارکینگ خودرو- ساخت سایبان خودرو-اسایبان پارکینگ -سایبان خودرو-پارکینگ پیش ساخته- پارکینگ خودرو-اجرای سایبان- اجرای پارکینگ- ساخت سایبان- ساخت پارکینگ-

ساخت پارکینگموارد مصرف

موارد مصرف این نوع سازه ها در موارد زیر می باشند انواع پارکینگ های اداری و شخصی ، انبار و سوله و سایه بان و آلاچیق کاربرد دارند .

atom-iconمعرفی ورق پلی یوپان

این نوع از ورق های پوشش سقف از جنس پلیمر UPVC که در برابر انواع آب و هوا و اقلیمهای جوی مناسب هستند ساخته میشوند.

سایبان خودروویژگی های سازه

هزینه باور نکردنی، سرعت و مقاومت و دوام بسیار زیاد در شرایط سخت همچون برف سنگین، طوفانها، نور شدید آفتاب و حتی زمین لرزه.

آخرین اخبار پوشش گستران

با پایان یافتن جنگ جهانی دوم، اولین موضوعی که کشورها را به خود مشغول کرد بازسازی ویرانی‌های حاصل از این جنگ بود.

گستردگی سطح خرابی‌ها در حدی نبود که بشود مسکن مورد نیاز مردم جنگ‌زده و بی‌خانمان را به راحتی تامین کرد. در این زمان بود که کشورهای صنعتی به فکر افتادند مسکن را هم مانند دیگر کالاهای صنعتی به شکل انبوه و به روش صنعتی تولید کنند؛ شیوه‌ای که به خوبی توانسته کشورها را از بحران مسکن عبور دهد.

ژاپن به عنوان یکی

پیشگامان صنعتی‌سازی

از پیشگامان صنعتی‌سازی می‌تواند نخستین كشوری باشد که مسکن را به روش صنعتی تولید کرد. یکی از دلایل این موضوع آتش سوزی مكرر و كامل توكیو و بازسازی آن بود که مدیریت مهندسی این کشور را بر آن داشت تا معضلات مسکن را با روش صنعتی پاسخ دهد. بر اساس گزارش اداره مسكن و توسعه شهری آمریكا، در پایان قرن بیستم، ژاپن كشور اول رده‌بندی صنعتی در جهان از نظر كیفی و بعضا كمی به شمار می‌رود. البته ژاپن برای رسیدن به اهداف خود در زمینه صنعتی سازی مسکن برنامه‌ریزی‌های متعددی انجام داد که یکی از جالب توجه‌ترین آنها اقدام به کوچک‌سازی واحدها با شروع ساخت واحدهایی با مساحت ۲۰ متر مربع در سال‌های پس از جنگ جهانی دوم بود. زیربنای واحدها به تدریج و متناسب به بهبود وضعیت اقتصادی افزایش یافت. علاوه بر این ژاپن با تامین وام بلند مدت بانکی با شرایط مناسب، بستر ایجاد کارخانه‌های انبوه‌سازی مسکن را فراهم کرد. این کشور با تدوین برنامه‌های جامع توانست در سال ۱۹۶۵ میلادی به تولید و اجرای ٣٠ میلیون واحد مسکونی دست یابد و در نهایت موفق شد که طی سال‌های ٨٥ رکورد جدیدی در این زمینه در سطح جهان كسب کند.‌

در ایران تولید صنعتی ساختمان از دهه 1330 آغاز و تاریخی بیش از پنج دهه دارد.استفاده از روش های نوین ساخت و ساز می تواند عمر مفید ساختمان را متحول سازد. امروزه انواع پانل‌های دیواری و سقفی در کوتاه ترین زمان ممکن و با خصوصیات مختلف مثل عایق صدا و صوت و سبک بودن جایگزین آجر در ساخت ساز شده اند و سیستم‌های نوین ساختمانی توانسته اند ضمن صرفه جویی قابل توجه در مصرف فولاد و بتن و تلاش در خشک سازی به دستاورد های نوینی در این حوزه دست یابند، هر چند در دو، سه سال اخیر اقداماتی در این زمینه صورت گرفته اما به جرات می توان گفت تنها راه تحول در ساخت و ساز کشور رویکرد درست به صنعتی سازی و نیمه صنعتی سازی ساختمان و استفاده به جا و مناسب از فناوری های نوین ساختمان با استاندارد های جهانی و کیفیت مناسب است.استفاده از دو اسکلت فلزی و بتنی به عنوان تنها آیتم ها دیگر در دنیا مطرح نیست و ساختمان ها به روش های متفاوتی از جمله، قاب های سبک فولادی (LSF) و قالب های عایق (ICF) و یا قالب تونلی و ... ساخته می شوند که علاوه بر سبک کردن بار مرده ساختمان به عایق بودن و مقاوم ماندگار وسایر خصوصیات نیز توجه می شود.صنعتی سازی ساختمان به معنی مصنوعی سازی نیست، در این روش قطعات و اجرای ساختمانی بصورت کارخانه‌ای تولید می‌شود که به طور انبوه و بر اساس استانداردهای مدولار و زنجیره‌ای و با رعایت موازین توسعه پایدار انجام می‌گیرد.در روش صنعتی سازی مسکن، نقشه‌ها صنعتی تهیه و تیپ سازی می‌شود و مصالح به صورت سری در کارگاه‌های صنعتی تولید می‌شوند و شیوه مدیریت کار از ابتدای تهیه نقشه تا تولید مصالح ساختمانی و غیره صنعتی است.

مزایای صنعتی سازی ساختمان شامل سبک سازی، مقاوم سازی، صرفه جویی در مصالح، مصرف بهینه انرژی در دوران ساخت و بهره برداری، کاهش دوره ساخت و در نتیجه کاهش هزینه‌های ساخت و افزایش عمر و کیفیت ساختمان و قطعات و اجزای آن است.

صنعتی‌سازی ساختمان منجر به كاهش هزينه‌های توليد و احداث ساختمان می شود و به منظور تحقق اهداف مورد نظر در توسعه صنعتی ساخت وساز،انتخاب فن آوريهای نوين كه با الگوهای فرهنگ بومی منطبق باشد از حساسيت بسياری برخوردار است اهم شرایطی كه برای تحقق صنعتی شدن ساختمان‌سازی مورد نیاز می‌باشد عبارتست از:

استفاده از اتصالات خشك، مكانیزه كردن عملیات اجرایی در سایت،  تولید قطعات بزرگ در كارخانه طبق ضوابط استاندارد مشخص به منظر كنترل كیفیت، بهبود مدیریت ساختمان، رابطه نزدیك بین طرح و تولید و ایجاد تشكیلات موثر عملیاتی در سایت.

منبع : buildex.ir

تهیه و تنظیم مجدد : http://www.poosheshgostaran.com

ضمانت رسمي 10 ساله پوشش گستران براي كليه محصولات پليمري و اجرايي

اجراي بيش از 100 پروژه در سطح كشور متناسب با نياز مشتريان
  کلیه محصولات این شرکت را با برند رسمی و ثبتی پلی یوپان تهیه بفرمایید و حتما از اصالت ان مطمئن شوید.
هرگونه کپی برداری از طرحهای اجرایی و محصولات پلیمیری شرکت پوشش گستران به استناد ماده 28 قانون اداره ثبت طرح های صنعتی موجب پیگرد قانونی می باشد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با ما تماس بگیرید.

 

پوشش گستران ایده برتر

دریافت کاتالوگ شرکت و جدول خصوصیات فیزیکی و مکانیکی ورق پوششی UPVC

دریافت کاتالوگ  + دریافت جدول

پارکینگ خودرو

اسا​​یبان پارکینگ

پارکینگ پیش ساخته

clock-iconزیبا و یکپارچه
اسا​​ یبان پارکینگ سبک و مقاوم
money-icon سازگار با محیط زیست

اجرا و پشتیبانی : پوریا گیوری

تمامی حقوق مادی و معنوی به پوشش گستران ایده برتر تعلق دارد .