اجرای سایبان خودرو- اجرای پارکینگ خودرو- سوله سبک- سازه سبک- سازه سیلندری -ساخت پارکینگ خودرو- ساخت سایبان خودرو- پارکینگ -سایبان خودرو-پارکینگ پیش ساخته- پارکینگ خودرو-اجرای سایبان- اجرای پارکینگ- ساخت سایبان- ساخت پارکینگ

آخرین اخبار پوشش گستران

درباره ما

شركت پوشش گستران ایده برتر با تکیه بر تجارب گذشته خود بطور رسمی د‌ر سال 1392 به منظور تأمين بخشي از نياز فنی و صنعتي كشور د‌ر استان تهران تأسيس گرد‌يد.

پوشش گستران ایده برتر

اين شركت افتخار د‌ارد كه جزء اولين ارائه كنند‌ه­های ورقهای پوششی پلی­یوپان، انواع ورق چند لایه پوششی UPVC و پانل دوجداره UPVC د‌ر ايران است. شركت پوشش گستران ایده برتر علاوه بر ارائه و معرفی جدیدترین پوششهای UPVC، با تکیه بر دانش مهندسین خود اقدام به طراحی و ارائه انواع سازه های سبک پیش ساخته پوشش داده شده از ورقهای پوششی و پانل دوجداره UPVC مانند انواع اتاقک و کانکس، انواع پارکینگهای اداری و شخصی، انواع مختلف سایبان، سوله و انبارهای خرپایی نوین و سبک نموده است تا بتواند محصولات خود را بدون واسطه و با کیفیت مطلوبتر در اختیار مشتریان قرار دهد. با توجه به اين نكته مهم كه UPVC ماد‌ه‌اي قابل بازيافت و د‌وستدار محيط زيست است بنابراين ميزان استفاد‌ه از اين ماد‌ه د‌ر سراسر جهان رو به افزايش است. د‌يد‌گاه شركت پوشش گستران ایده برتر بر مبناي خد‌مت و كيفيت بنا شد‌ه است و با استفاد‌ه از روش‌هاي نوين بهينه‌سازي، محصولات خود را به روشي خلاق د‌ر كوتاه‌ترين زمان با بهترین كيفيت ارائه مي‌د‌هد. شرکت پوشش گستران ایده برتر مفتخر است بعنوان یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه ارائه انواع پوشش UPVC و مسقف کردن در ایران، دانش فنی خود را بطور مستقیم در قالب محصولات پیش ساخته در اختیار مشتریان قرار دهد.

هزینه باور نکردنی، سرعت استثتایی و مقاومت و دوام بسیار زیاد در شرایط سخت آب و هوایی و اقلیمی همچون برف سنگین، طوفانها، نور شدید آفتاب و حتی زمین لرزه­های شدید، سازه­های فوق را به همراه انواع پوشش ورق پلی یوپان UPVC به سقفی مطمئن و ایده­ آل تبدیل کرده است. با استفاده از این پوششها از جنس UPVC دیگر نیازی به صرف هزینه سنگین و انتظاری طولانی جهت ساخت بناهای صنعتی، کشاورزی و مسکونی خود ندارید و مهمتر اینکه با استفاده از این نوع پوششها شما بی نیاز از عایق کردن و هزینه­های تعمییر و نگهداری مداوم خواهید بود.

برخی شرکت‌ها با قوانین اداره می‌شوند، برخی با سلسله مراتب، اما پوشش گستران، با ارزش‌ها پیش می‌رود. ارزش‌هایی ساده اما بنیادین و اثربخش که سعی داریم آن‌ها را با کارکنان و مشتریان خود به اشتراک بگذاریم. این ارزش‌ها در تمام ارتباطات متقابل‌مان هدایتگر ماست.

ممتاز بودن

می‌خواهیم پیشرو باشیم. ویژگی ممتاز پوشش گستران، اشتیاقی بی‌پایان به نوآوری و بهبود مداوم کیفیت تولیدات و خدمات است.

ارزش‌آفرینی

هدف ما شناخت دقیق نیازهای مشتریان و حرکت به سمت پاسخ‌دهی به این نیاز‌هاست. شیوه‌ی کار ما ایجاد روابط بلندمدت از طریق پاسخگویی معتبر و مستمر به مشتریان و ارزش‌آفرینی برای آنان است.

مسئولیت‌پذیری

آرمان ما ایجاد محیطی است که در آن افراد متکی‌به‌نفس، سخت‌کوش و نتیجه گرا، منتقد، صریح و صادق باشند و هرکس مسئولیت‌های درون سازمانی و اجتماعی رفتارهای خود را دانسته و به بهترین شکل انجام دهد.

وفای به تعهدات

به تعهدات خود در برابر مشتریان وفاداریم و اعتماد آن‌ها را پاس می‌داریم. ما افتخار می‌کنیم که در مقابل تمامی مشتریان خود بعنوان یک شرکت پایدار شناخته شویم.

کار تیمی

تشویق کار تیمی در جهت دستیابی به اهداف و آرمان‌های مشترک از ویژگی‌های بارز پوشش گستران است. ما خانواده‌ای هستیم که بالندگی خود را در ارتقای توانمندی‌های تیمی و نیز رشد توانایی تک تک اعضایمان می‌دانیم.

تلاش بي‌وقفه و مستمر همكاران و شركتهاي توليد‌ي زیر مجموعه را د‌ر جهت رشد اين صنعت د‌ر كشور ارج مي‌نهيم و اميد‌واريم كه بتوانيم گامی موثر در رشد این صنعت در کشور عزیزمان برداشته باشیم.

 

Rain or shine, trust PoosheshGostaran

 

اجرا و پشتیبانی : پوریا گیوری

تمامی حقوق مادی و معنوی به پوشش گستران ایده برتر تعلق دارد .