اجرای سایبان خودرو- اجرای پارکینگ خودرو- سوله سبک- سازه سبک- سازه سیلندری -ساخت پارکینگ خودرو- ساخت سایبان خودرو- پارکینگ -سایبان خودرو-پارکینگ پیش ساخته- پارکینگ خودرو-اجرای سایبان- اجرای پارکینگ- ساخت سایبان- ساخت پارکینگ

آخرین اخبار پوشش گستران

کاربردهای کربنات کلسیم

موارد کاربرد محصول و آینده کاربرد آن:

آهک از جمله مصالح ساختمانی می باشد که قرنها پیش شناخته شده است. از جمله ملاتهای آبی، ملات آهک است که مصری‌ها و یونانی‌هاي قدیم با مخلوط کردن آن با خاکستر آتش‌فشانی، خاک آجر و آب به نوعی آهک آبی دست می‌یافتند که خاصیت سخت شدن و فشارپذیری قابل توجهی داشت. با بکار بردن این ساروج رومی‌ها توانستند ساختمانهای عظیمی بسازند که بقایای آن پس از گذشت چند هزار سال پا برجا و قابل مشاهده است. در ایران نیز در زمان قدیم در مناطق مرطوب بویژه مناطق شمالی خلیج فارس از نوعی ساروج استفاده میکردند که دارای خواص هیدرولیکی جالب  و مقاومت فشاری بالایی بود که هنوز هم تأسیسات بندری که از این ساروج ساخته شده در نقاطی مانند بندر لنگه و بندر بوشهر پابرجا می‌باشد.

مطالعه بیشتر...

مشخصات ورق پوششی و سازه های احداثی

دریافت مقاله

شناخت انواع PVC و ثابت K Value

به  ترموپلاست جدید بوجود آمده که ترکیب جدیدی از ماده اولیه PVC است؛ به علت خواص فیزیکی متفاوت اصطلاحا یک ماده غیر پلاستیک اطلاق می­شود.
عدم وجود هر یک ازافزودنی­ها و یا تغییر میزان بکار رفته در فرمولاسیون، می­تواند خواص محصول نهایی تولید شده را بشدت تحت تاثیر قراردهد.

مطالعه بیشتر...

مواد تشكيل دهنده پروفیل UPVC

اصلی ترین ماده مورد نیاز جهت تولید پروفیلهای یو پی وی سی  (Poly Vinil Choloride )یا PVC با K-Value حدود ۶۵ می­باشد. پی وی سی یا پلی وینیل کلرايد یکی از قدیمی‌ترین و پر­مصرف ‌ترین انواع پلیمرها در جهان است که از پلیمریزاسیون مونومر وینیل کلراید (VCM) بدست می‌آید و تقریبا ۸۵% از ترکیب پروفیلهایUPVC  را تشکیل می­دهد.
پي وي سي ترکيبي از مشتقات نفت خام و گاز کلر می­باشد که طي فرآيند پليمريزاسيون توليد مي­شود. در فرآیند پلیمریزاسیون پیوند دوگانه بین کربن-کربن شکسته می‌شود و از اتصال مونومرهای وینیل کلراید به یکدیگر پلیمر پی وی سی تشکیل می‌گردد.
اين ماده در دو نوع امولسيون و سوسپانسون توليد می­گردد که نوع سوسپانسيون، به دو گروه سخت و نرم تقسيم مي شود. نوع سخت داراي K- Value یا شاخص وزن ملکولي 67 - 65 و نوع نرم آن بين 71 - 68 است.

مطالعه بیشتر...

بررسی کاربرد انواع استابلایزر و تخریب حرارتی پی وی سی در تولید ورقهای پوششی و انواع پروفیل¬های UPVC

با توجه به تولید روز افزون انواع پروفیلهای UPVC و نیز تولیدات مشابه غیر استاندارد, شرکت پوشش گستران ایده برتر با تکیه بر تجربه و دانش فنی متخصصین خود توانسته جزء یکی از معدود تولید کنندگان با کیفیت پروفیل و ورقهای پوششی خاص UPVC گردد. لذا از این رو جهت اطلاع رسانی و انتقال تجربه خود، در ذیل به بررسی نقش استابلایزر در تولید انواع ورق پوششی UPVC پرداخته شده است. همچنان که ذکر شد، با توجه به وجود محصولات مشابه و غیر استاندارد، مشتریان عزیز با داشتن اطلاعات کافی از نحوه فرمولاسیون و ترکیبات این نوع پروفیلها، می­توانند محصول با کیفیت­تر و قابل رقابت­تری را تهیه فرمایند.

مطالعه بیشتر...

اجرا و پشتیبانی : پوریا گیوری

تمامی حقوق مادی و معنوی به پوشش گستران ایده برتر تعلق دارد .