اجرای سایبان خودرو- اجرای پارکینگ خودرو- سوله سبک- سازه سبک- سازه سیلندری -ساخت پارکینگ خودرو- ساخت سایبان خودرو- پارکینگ -سایبان خودرو-پارکینگ پیش ساخته- پارکینگ خودرو-اجرای سایبان- اجرای پارکینگ- ساخت سایبان- ساخت پارکینگ

آخرین اخبار پوشش گستران

باران یا تابش خورشید، پوشش گستران یک اعتماد است

 ورق­های پوششی پلی­یوپان، با مقاومت بالا بصورت ورق-پروفیل، محصولی از شرکت پوشش گستران ویژه­ی پوشش انواع سقف شیبدار، سایبان، سوله، کارگاه، اتاقک و کانکس، سرویس بهداشتی، سالنهای ورزشی، انواع پارکینگ شخصی و اداری می­باشد.

 

ورق­های پوششی پلی­یوپان، با ترکیب خاصی از UPVC تولید شده است و در جریان تولید با یک روش مخصوص این ورقها با ترکیب خاصی از مواد ضد ماوراء بنفش نه تنها پوشش داده میشوند بلکه از درون نیز در مقابل انواع اشعه­های مخرب خورشید مقاوم می­گردند، به نحوی که در سخت ترین شرایط ، رنگ آن ثابت می ماند و هیچگونه آسیبی در تمام شرایط جوی به آنها وارد نمیشود.

ورقهای پوششی و پانلهای دوجداره پلی­یوپان، یک محصول عالی در برابر نفوذ آب است و به علت انعطاف پذیر بودن هرگز ترک برنمی­دارد، زنگ نمی زند و پوسیده نمی شود. در مقابل انواع مواد بیولوژیکی و شیمیایی موجود در هوا مقاوم بوده و عمری طولانی دارد و همچنین نیازی به بازرسی دوره­ای دائمی نداشته و به محیط زیست آسیب نمی رساند. این نوع از ورقهای پوششی دارای مقاومت مکانیکی افزایش یافته می باشند و انواع تنشهای مخرب را بصورت الاستیکی به خود جذب می­کنند. ورقهای پوششی و پانل­های دوجداره پلی­یوپان بصورت لایه­ای از یکدیگر مستقل  و در کنار یکدیگر هستند، از همین رو می­توان از آنها در انواع سقف­های قوس­دار به راحتی استفاده کرد. بواسطه­ی شکل قوسی بودن در عرض ورقهای پوششی پلی­یوپان و برقرار بودن جریان هوا در بین آنها، مشکل تعریق برای انواع اتاقک و کانکس، سالنها و انبار­های پوشیده شده بواسطه این نوع پوششها به حداقل ( نزدیک به صفر ) می­رسد.

 

 

برخی از مزایای منحصر بفرد ورقهای پوششی و پانل دوجداره UPVC (پلی­یوپان) به شرح زیر می­باشد:

هدایت گرمایی:

در ورقهای پوششی پلی­یوپان، هدایت گرمایی مطابق چوب است.

 

خواص بیولوژیکی:

ورقهای پلی­یوپان پوسیده نمی­شود و از عوامل بیولوژیکی مانند قارچ و کپک تاثیر نمیذیرد.

 

 خواص شیمیایی:

انواع بازها و اسیدها  و حتی باران­های اسیدی بر ورق­های پوششی  پلی­یوپان بی تاثیرند.

 

عایق در برابر آب و رطوبت:

در هر نوع آب و هوا و شرایط جوی از نفوذ آب و رطوبت جلوگیری می­نماید.

 

سبکی:

با وزن کمتر از 4 کیلوگرم در هر متر مربع، از نظر سهولت نصب و حمل و نقل با صرفه است. بدلیل وزن بسیار سبک، صرفه جویی در سازه و ایمنی در مقابل زلزله را تامین می کند.

 

مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش:

اشعه­های ماوراء بنفش بر سطح  و داخل ورق­ها کمترین آسیبی نمی­رسانند.

 

تحمل نیروی ثقل (بار):

در فاصله­های 70 سانتیمتر تیر/پروفیل افقی یا همان پرلین­ها نسبت به یکدیگر(با حداکثر 200/1 انحنا در هر تیر) 150 کیلوگرم بار را تحمل می نماید. بدون آسیب دیدگی در برابر حجم زیاد برف و تگرگ.

 

تحمل در سرما و گرما:

در فاصله دمایی 25- تا 75+ درجه سانتیگراد، هیچ تغییری در ورقهای پوششی پلی یوپان دیده نمی شود. در این فاصله­ی دمایی هیچگونه پوسته شدن یا ترکی در سطح آنها به وجود نمی آید. (در گرمای بالای 50 درجه سانتیگراد حداکثر 1 میلیمتر انبساط اتفاق می افتد که بسیار ناچیز است). مناسب برای هرمحیط جغرافیایی با هر نوع آب و هوایی.

اجرا و پشتیبانی : پوریا گیوری

تمامی حقوق مادی و معنوی به پوشش گستران ایده برتر تعلق دارد .