اجرای سایبان خودرو- اجرای پارکینگ خودرو- سوله سبک- سازه سبک- سازه سیلندری -ساخت پارکینگ خودرو- ساخت سایبان خودرو- پارکینگ -سایبان خودرو-پارکینگ پیش ساخته- پارکینگ خودرو-اجرای سایبان- اجرای پارکینگ- ساخت سایبان- ساخت پارکینگ

آخرین اخبار پوشش گستران

مزایا و خصوصیت پانلهای یو پی وی سی

  • پانلهای UPVC، عایقهایی مناسب

UPVC نیز همانند چوب عایق حرارتی مناسبی است. ضریب هدایت گرمائی PVC  پایین تر اما بسیار  نزدیک به ضریب هدایت گرمائی چوب می باشد. در حالیکه این دو فاصله بسیاری باآلومینیوم و آهن دارند. در نتیجه، کاهش مصرف انرژی تا 50% ، کاهش سرمایه گذاری لازم در ارتباط با تاسیسات ساختمان و کاهش استهلاک سیستم سرمایش و گرمایش یکی از مهمترین مزایای پوششهای UPVC است . در عین حال پوششهای UPVC  به دلیل مقاومت الکتریکی بالا خطر برق گرفتگی را به حداقل رسانده و نیاز به سیستم  ارت ندارند. این نوع پوششها آلودگی صوتی فضا های  داخلی تا حد 20 تا 40 دسی بل کاهش می یابد.

 

  • پانلهای UPVC، پوشش نفوذ ناپذیر

با در نظر داشتن آلودگی های نگران کننده هوا و محیط های شهری کشور ما و نیز در مناطق بیابانی و غبار آلود،  پوششهای UPVC با ساختار ویژه خود،  مانع بسیار خوبی در برابر انتقال ذرات غبار،  آلاینده ها و ...  میباشند.
در عین حال نفوذ ناپذیری این پوششها باعث می شود، هنگام شست و شو از خارج و یا بارندگی های شدید، آب به داخل ساختمان نفوذ ننماید.

 

  • پانلهای UPVC، پوشش همیشه جوان

پانل های UPVC  در شرایط مختلف جوی منجمله در مناطق بسیار سرد سیر،  در مناطق گرمسیر ، در برابر باد و باران های اسیدی و نمکی، در برابر آبهای شور و در محیط های مرطوب و شرجی مقاوم بوده و آثاری همچون پوسیدگی،  زنگ زدگی و... در آنها ایجاد نمی شود.

 

  • پانلهای UPVC، پوشش تمیز

از خصوصیات سطحی پوششهای UPVC آنست که قابلیت تولید در رنگ های مختلفی را داشته و در عین حال به سادگی به کمک محلول های شوینده خانگی و آب تمیز می شوند و بر خلاف دیگر انواع پوششها خش را در سطح  خود نشان نداده و بنابراین نیاز به هرگونه جلا و رنگ آمیزی و تعمیرات دوره ای ندارد. این خصوصیت از دیدگاه زیبائی و افزایش جلوه بنا نیز حائز اهمیت است . ضمن آنکه هزینه های رنگ آمیزی اولیه نیز در این پوششها ها به کلی حذف می شوند و در صورت تقاضای مشتری، پروفیل پانل می تواند به صورت رنگی تولید شود.

 

  • پانلهای UPVC، پوشش خود خاموش کن

از جمله خصوصیات PVC  آن است که دمای شروع به احتراق آن C)°385( در مقایسه با چوب C)°260(  ، چنانچه بعد از شروع احتراق،  منبع آتش زا از محصول PVCدور شود ،شعله خود به خود خاموش شده و از توسعه و انتقال حریق جلوگیری به عمل می آید.در عین حال شدت تولید بخارات سمی در هنگام احتراق پروفیل های PVC بسیار کند است.

 

  • پانلهای UPVC، پوشش مصون

PVC بنا بر خصوصیات ذاتی خود، در مقابل بسیاری از عوامل فرساینده شیمیائی مقاومت بسیار خوبی از خود بروز می دهدو این خصوصیات،  استفاده از پوششهای UPVC  را در محیط های شیمیائی و صنعتی  حائز اهمیت می سازد. پانلهای UPVC  از زنگ زدگی، خوردگی و تاثیرات مخرب حشرات موذی از قبیل موریانه، سوسک و... نیز مصون می باشند.

 

  • پانلهای UPVC، پوشش تمیز

دیگر خصوصیات  PVC آنست که در محیط های میکروبی،  رشد باکتری ها بسیار محدود است و این ویژگی، استفاده از آنرا برای مسقف کردن محیط های بیمارستانی،  صنایع غذائی و آزمایشگاهی برجسته ساخته است.

 

  • پانلهای UPVC، پوشش سبک و مقاوم

طراحی ویژه در ساختار چند حفره ای پانلهای UPVC،  موجب شده این محصولات در عین وزن نا چیز،  از استحکام و مقاومت مکانیکی کافی برخوردار باشند.در عین حال، مقاومت کافی در برابر باد و طوفان و نیز عدم لرزش و ایجاد اصوات مزاحم هنگام وزش باد از خصوصیات این نوع پوششها می باشد.

  • پانلهای UPVC، پوشش بازیافت شونده

پانلهای UPVC نیز همچون اغلب محصولات پلیمری دیگر،  قابل بازیافت بوده و از نظر زیست محیطی آلاینده نمی باشند. در مرحله تولید پروفیل، می توان ضایعات و بریده های غیر قابل استفاده پروفیل UPVC را جهت بازیافت مجدد در صنایع دیگری استفاده کرد.

 

 

 

اجرا و پشتیبانی : پوریا گیوری

تمامی حقوق مادی و معنوی به پوشش گستران ایده برتر تعلق دارد .